O firmie zinnejperspektywy.net

Nasza misja

Jesteśmy zespołem młodych ludzi pracujących razem na Twój sukces.
Nasza praca to pasja rozwijana przez lata! Śledzenie nowości i ciągły rozwój to priorytet, do którego nieustannie dążymy. Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym i marketingu internetowym. Wideofilmowanie i fotografia to nasza pasja, która pozwoliła nam połączyć i scalić nasze usługi w całość.

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem nowoczesnych iw pełni responsywnych stron internetowych oraz sklepów internetowych. Pomożemy Ci rozwijać własną markę na długie lata. Nawiązując współpracę z klientem zobowiązujemy się do końca.

Nasze cele 2022 r.

Wzrost

Do połowy roku liczba naszych użytkowników potencjalnych klientów powinna wynosić ponad 250000. Dochód chcemy pomnożyć o 250 %

Współpraca

Sposób w jaki pracujemy znacznie się zmienił, dzięki czemu możliwość współpracy w czasie rzeczywistym jest jeszcze bardziej potrzebna.

Społeczność

Wspólnie tworzymy nową społeczność, opartą na współpracy, dążącą do ciągłego rozwoju i poprawy jakości naszego życia

Czym zajmuje się nasza firma

Każda tworzona przez nas strona jest indeksowana w Google i odpowiednio zoptymalizowana, dzięki czemu od samego początku ma większe szanse na uzyskanie lepszej pozycji w wyszukiwarce.

Zapewniamy wsparcie techniczne po zrealizowaniu zamówienia przez okres 3 miesięcy.

Pomagamy w wyborze odpowiedniego hostingu i domeny, a także zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony internetowej.

Cechuje nas wysokie poczucie estetyki i dbałość o najmniejsze szczegóły, terminowość oraz łatwy i szybki kontakt.

Na życzenie klienta przygotujemy również inne materiały reklamowe:

- Logo
- Wizytówki
- Ulotki
- Banery i nie tylko
- Grafika na Fb/Instagramie

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy realizowany projekt był starannie opracowany, wszechstronny i skuteczny. Do potrzeb naszych klientów podchodzimy indywidualnie, dbając o to, aby współpraca przebiegała w płynnej i dobrej atmosferze!
Stawiamy na długofalową współpracę z naszymi klientami.
Dzięki temu klient ma świadomość, że nie zostanie sam, gdy po zakończeniu wdrożenia pojawi się problem.

Nasza firma to zespół młodych i kreatywnych ludzi, których łączy wspólna pasja - wideofilmowanie i fotografia. Oferujemy kompleksową obsługę foto+video nie tylko na Wasze wesele, ale na każdą inną imprezę. Tworzymy filmy i zdjęcia najwyższej jakości, usługi dronami to jeden z naszych atutów a nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami. Tworzymy również strony internetowe i spoty reklamowe. Oferujemy profesjonalny dron i sprzęt foto-video najwyższej jakości. Poniżej mogą Państwo szczegółowo zapoznać się z usługami naszej firmy:

• wesela, komunie, urodziny i wszelkie inne imprezy okolicznościowe

• wydarzenia, koncerty, teledyski i inne materiały na życzenie
• filmy reklamowe, promocja obiektów, miast, gmin,
• nieruchomość na sprzedaż
• nagrania hal firmowych wewnątrz i na zewnątrz
• prezentacja nieruchomości na sprzedaż/wynajem

(domy, pałace, hale, zabytki, działki, magazyny),
prezentacja obiektów turystycznych
(hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne)
• prezentacja postępu budowy i zrealizowanych inwestycji budowlanych
(osiedla, wieżowce, domy, drogi, skwery, parki, tereny zielone)
• prezentacja działek/terenów rekreacyjnych na sprzedaż/wynajem
(działki budowlane, boiska, boiska sportowe, baseny)

• filmowanie wideo

• fotografia (sesje noworodkowe, dziecięce, rodzinne, komunijne, panieńskie, sesje narzeczeńskie, sesje urodzinowe, reportaże ślubne, relacje z Chrztu I Komunii, sesje ciążowe, plenery lub sesje produktowe oraz sesje indywidualne zgodnie z Twoim pomysłem. )

• zdjęcia i filmy z drona (zdjęcia z lotu ptaka wykorzystasz m.in. w reklamie i promocji, dokumentacji dla deweloperów, imprezach specjalnych, koncertach, eventach, imprezach sportowych.)

• tworzenie stron internetowych (nowoczesne strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje mobilne. Strony internetowe są w pełni responsywne na urządzeniach mobilnych).

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem nowoczesnych iw pełni responsywnych stron internetowych oraz sklepów internetowych.

Projekt bez tytułu (15).png