top of page

Usługi dronem

279075351_925684291519611_818937635088690157_n.jpg

Foto video z drona

Zinnejperspektywy.net powstała w 2018 r. z pasji rozwijanej latami! Śledzenie nowości i ciągły rozwój to priorytet, do którego nieustannie dążę. Specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych, web designie i marketingu internetowym. Wideofilmowanie i fotografia to moja pasja, która pozwoliła mi połączyć i scalić wszystkie usługi w całość.

Zajmuję się kompleksowym wdrażaniem nowoczesnych i w pełni responsywnych stron internetowych oraz sklepów internetowych. Pomogę Ci rozwijać własną markę przez długie lata. Nawiązując współpracę z klientami zobowiązuję pomagać się do końca.

Piszę o swojej firmie jako jednostka ale życie nauczyło mnie że praca zespołowa daje dużo większe możliwości, więc współpracuję z najlepszymi ludźmi w konkretnej branży. Współpraca w czasie rzeczywistym i umiejętność wykorzystania efektu synergii pozwala nam rozwijać się na kilku płaszczyznach jednocześnie. Zapraszam

Cele biznesowe firmy

Chcemy by do połowy roku liczba naszych użytkowników i potencjalnych klientów wynosiła ponad 2500000. Dochód chcemy pomnożyć o 250 %. Wspólnie stworzymy nową społeczność, opartą na współpracy, dążącą do ciągłego rozwoju i poprawy jakości naszego życia.

​Sposób w jaki pracujemy znacznie się zmienił, dzięki czemu możliwość współpracy w czasie rzeczywistym jest jeszcze bardziej potrzebna. Nowoczesne technologie pomagają nam przy projektowaniu stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz kreatywnego foto wideo.

Wdrażanie nowych technologii i tworzenie kreatywnych stron internetowych rozwija całą naszą społeczność. Aplikacje mobilne, programy w chmurze, tworzenie prezentacji 3d które są najczęściej wybieranym dodatkiem na swoją stronę internetową.

Projekt bez tytułu (21).png
3b35e4_156f4edc4a1147f08f821b5d63e598b1_mv2.jpg

Strony www

Każda tworzona przez nas strona jest indeksowana w Google i odpowiednio zoptymalizowana, dzięki czemu od samego początku ma większe szanse na uzyskanie lepszej pozycji w wyszukiwarce.

Zapewniamy wsparcie techniczne po zrealizowaniu zamówienia przez okres 3 miesięcy lub podpisanie umowy i całkowitą obsługę Twojej firmy online.

Cechuje nas wysokie poczucie estetyki i dbałość o najmniejsze szczegóły, terminowość oraz łatwy i szybki kontakt. Na życzenie klienta przygotujemy również inne materiały reklamowe:

 

- Kampanie reklamowe

- Email marketing

- Logo
- Wizytówki
- Ulotki
- Banery i nie tylko
- Grafika na Fb/Instagramie

zinnejperspektywy.net Adrian Hacaś 

Contact
bottom of page