Fotograf ślubny i reportaże ślubne

Ofertę fotografii ślubnej kierujemy do Par poszukujących spojrzenia na zdjęcia z innej, nowej perspektywy. Nasza firma pracuje z fotografami ślubnymi, którzy nie lubią przesadnie pozowanych i sztucznie wyglądających zdjęć. Z naszej perspektywy reportaż ślubny będzie pełen emocji w każdym kadrze, a plener ślubny będzie dla nas okazją do stworzenia subtelnych i ciepłych pełnych miłości ujęć. Sesja plenerowa może być również świetną zabawą, której efektem będą szalone i bardzo nietypowe i co najważniejsze pozytywne zdjęcia. To jak zorganizujemy Waszą sesję zależy głównie od Was i od Waszych charakterów. Jesteśmy otwarci na propozycję a każdy nasz fotograf ślubny w zespole pomoże Wam w organizacji wszystkiego na najwyższym poziomie i pokieruje wszystkim tak, aby finalny efekt był więcej niż tylko zadowalający. Nasza siedziba mieści się w Myszkowie, fotografujemy głównie na terenie Śląska, ale jeśli sytuacja będzie tego wymagać dojedziemy lub dolecimy nawet w najdalszy zakątek świata :)

Fotograf ślubny - z innej perspektywy

"Nie wystarczy pokochać,
trzeba jeszcze umieć
wziąć tę miłość w ręce
i przenieść ją przez całe życie"

Auguste Bekannte

Zdjęcia ślubny z innej perspektywy
Orange Illustration Teacher Appreciation

Pakiet ECO

Zdjęcia przygotowań, zdjęcia w kościele, sesja poślubna w dniu ślubu ok 15 – 30 min lub więcej wg potrzeby.

Jest to elastyczny i najtańszy pakiet, dlatego po jego wybraniu prosimy o kontakt w celu ustalenia czasu pracy naszego fotografa. (max. 8h).

200 zdjęć po obróbce graficznej w linku do pobrania. 60 odbitek oraz ręcznie wykonany personalizowany fotoalbum ze zdjęciami wybranymi przez Was.

Od:

2000 zł

Zarezerwuj
Orange Illustration Teacher Appreciation

Pakiet OPTI

Zdjęcia przygotowań, zdjęcia w kościele, sesja poślubna w dniu ślubu oraz sesja plenerowa w inny dzień.

Jest to optymalny pakiet dlatego po jego wybraniu prosimy o kontakt w celu ustalenia czasu pracy naszego fotografa. (max. 12 h).

300 zdjęć po obróbce graficznej w linku do pobrania, 100 odbitek oraz ręcznie wykonany personalizowany fotoalbum ze zdjęciami wybranymi przez Was.

Od:

2500 zł

Zarezerwuj
Orange Illustration Teacher Appreciation

Pakiet VIP

Zdjęcia od przygotowań do oczepin włącznie, sesja poślubna w dniu ślubu oraz sesja plenerowa w innym dniu, zdjęcia z dronów, 400 zdjęć po obróbce graficznej w linku do pobrania, 200 odbitek w pudełku z pendrivem (zdjęcia wybrane przez Parę Młodą) Indywidualnie ręcznie wykonany fotoalbum ze zdjęciami wybranymi przez Was. Fotoksiążka. Teledysk zmontowany z wybranych przez Was zdjęć.

Od:

3000 zł

Zarezerwuj