top of page

O firmie Zinnejperspektywy.net
Adrian Hacaś

Projekt bez tytułu (17).jpg

O firmie

Zinnejperspektywy.net powstała w 2018 r. z pasji rozwijanej latami! Śledzenie nowości i ciągły rozwój to priorytet, do którego nieustannie dążę. Specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych, web designie i marketingu internetowym. Wideofilmowanie i fotografia to moja pasja, która pozwoliła mi połączyć i scalić wszystkie usługi w całość. Piszę o swojej firmie jako jednostka ale życie nauczyło mnie że praca zespołowa daje dużo większe możliwości, więc współpracuję z najlepszymi ludźmi w konkretnej branży. Współpraca w czasie rzeczywistym i umiejętność wykorzystania efektu synergii pozwala nam rozwijać się na kilku płaszczyznach jednocześnie. Zapraszam

Cele biznesowe firmy

​​​Sposób w jaki pracujemy znacznie się zmienił, dzięki czemu możliwość współpracy w czasie rzeczywistym jest jeszcze bardziej potrzebna. Nowoczesne technologie pomagają nam przy projektowaniu stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz kreatywnego marketingu internetowego.

Używanie nowych technologii podczas tworzenia kreatywnych reklam rozwija całą naszą społeczność e-commerce. Reklamy video i inne kreatywne kampanie reklamowe pomagające Twojej firmie w rozwoju oraz pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych i zawieraniu coraz to nowych i opłacalnych znajomości.

Projekt bez tytułu(11).jpg
Projekt bez tytułu(44).jpg

Strony www

Każda tworzona przez nas strona jest indeksowana w Google i odpowiednio zoptymalizowana, dzięki czemu od samego początku ma większe szanse na uzyskanie lepszej pozycji w wyszukiwarce.

Zapewniamy wsparcie techniczne po zrealizowaniu zamówienia przez okres 3 miesięcy lub podpisanie umowy i całkowitą obsługę Twojej firmy online.

Cechuje nas wysokie poczucie estetyki i dbałość o najmniejsze szczegóły, terminowość oraz łatwy i szybki kontakt. Na życzenie klienta przygotujemy również inne materiały reklamowe.

Contact

Zostaw namiar

Przygotujemy indywidualną ofertę

Dzięki!

bottom of page