top of page

Nowa strona internetowa dla firmy, która zajmuje się opieką nad osobami starszymi


Projektując strony internetowe dla firmy, najpierw musimy rozpoznać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Z firmą AlexPflege24h prawie rok czasu spędziliśmy na długich rozmowach telefonicznych, spotkaniach na żywo i dogadywaniu wszystkich elementów, które mogą być przydatne podczas prowadzenia tego trudnego i wymagającego biznesu. W końcu udało nam się wspólnie stworzyć bardzo zadowalający projekt nowej strony internetowej, która niewątpliwie przyciągnie masę nowych klientów do firmy AlexPflege24h.com

Dużo czasu zajęło nam przygotowanie odpowiednich merytorycznych treści, które będą przyjazne dla wyszukiwarek względem SEO czyli darmowych organicznych wyników wyszukiwania.

Kolejnym etapem tworzenia firmy w internecie będzie odpowiednia konfiguracja strony względem SEO, dalsze pozycjonowanie strony internetowej, wprowadzanie nowych treści i artykułów tak aby "strona ciągle żyła". Ze względu na działalność firmy AlexPflege24h będziemy musieli przygotować kolejne wersje strony w innych wersjach językach i osobnych subdomenach - co pozwoli na pozyskiwanie klientów również z innych Państw, sugerowanych przez naszego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem działalności firmy alexpflege24h.comPomysłodawcą i założycielem firmy jest nasza mama, która jest opiekunką osób starszych ciągle aktywną zawodowo. Już od dziecka jej marzeniem było nieść pomoc słabszym, chorym, potrzebującym i teraz realizuje te marzenia na gruncie rzeczywistości. Od podstaw zna potrzeby i oczekiwania osób chorych i ich rodzin. Jej wieloletnie doświadczenie w opiece, bardzo dobre referencje, jak również umiejętności w pokonywaniu barier językowych i kulturowych wielu opiekunkom pomogło w podnoszeniu kwalifikacji w wykonywaniu opieki nad seniorami z demencją, apatią życiową, depresją, które w obecnych czasach są uznawane jako choroby cywilizacyjne i społeczne. Służy zawsze radą i wsparciem. Wie jak z empatią, cierpliwością tolerować zalety i wady każdego człowieka. Wspomaga opiekunki w kryzysowych sytuacjach zdając sobie sprawę z tego, że dzisiaj jesteśmy piękni, zdrowi, silni, pełni wigoru i witalności życiowej a jutrzejszy dzień jest nikomu nie znany. Dlatego też domeną firmy jest uczciwość, rzetelność, sumienność i dobre serce. Pomagając innym pomagasz samej sobie. Niesiesz wsparcie innym i masz pracę z godnym wynagrodzeniem. Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


 

Jeśli szukasz kogoś kto zaprojektuje dla Ciebie nową stronę internetową zapraszamy do kontaktu.

Zinnejperspektywy.net Adrian Hacaś

tel. 505623112
16 wyświetleń0 komentarzy

Skontaktuj się
ze mną

Zostań z nami

Powiększaj społeczność

Thanks for submitting!

bottom of page