Promocyjne wideo dla Ciebie lub Twojej firmy

Cześć!


Kiedyś myślałem, że wideo marketing to model biznesowy, który nie sprawdzi się u mnie, ale potem szybko zdałem sobie sprawę, że jest to niesamowity sposób by skierować ruch sieciowy dokładnie tam, gdzie chcę, ponieważ wideo jest MEGA skuteczne!


Każda firma potrzebuje dynamicznego, angażującego i skutecznego marketingu wideo by utrzymać się na rynku.

Przez pierwsze lata prowadzenia firmy zdałem sobie sprawę, że zarabiam mały procent tego co konkurencja wkładając masę pieniędzy, serca i zdrowia w rozwój swojej działalności. Okazało się, że nie chodzi o konkurowanie z innymi a o współpracę, która stała się skutecznym i niezbędnym elementem funkcjonowania naszej firmy. To pierwsza rzecz, jakiej zdołałem się nauczyć prowadząc własny biznes.

Poniżej możesz zobaczyć materiał stworzony dzięki współpracy z firmą ESOLARIS zajmującą się energią odnawialną.

Z pewnością marketing internetowy jest dobrym uzupełnieniem moich dochodów, ale nie jest to główny model biznesowy.

Tworzenie filmów oraz fotografia skutecznie pomagają mi rozwijać własny biznes, czasami wbrew temu co mówią i myślą inni.

Zacząłem więc szukać miejsc, w których były stosunkowo łatwe możliwości rozwoju, okazało się, że YouTube stał się dla mnie kopalnią niezbędnej wiedzy Masę swojego wolnego czasu poświęciłem na naukę tworzenia materiałów wideo, wideofilmowania oraz fotografii. Niestety nie wszystko można dostać za darmo więc polecam również zakup różnego rodzaju płatnych kursów na temat taki jaki potrzebny jest właśnie Tobie. Zdjęcia i filmy z drona bardzo skutecznie działają na zmysły odbiorców. Już teraz możesz skorzystać z 10 % zniżki na tą usługę. Zadzwoń do nas lub napisz aby poznać szczegóły.

Nieprzespane noce pozwoliły mi zgłębić wiedzę na temat tworzenia stron internetowych. Wszystkie te usługi staram się połączyć w całość przez co nasza firma staje się praktycznie bezkonkurencyjna względem innych podobnych działających na rynku.

Ty też możesz mieć szybki wpływ na rozwój swojej firmy.

Nawet stworzenie prostego filmu promocyjnego lub spotu reklamowego może zwiększyć ruch do Twojej witryny, firmy lub bezpośrednio do Ciebie.

Media społecznościowe działają lepiej niż nam się może wydawać tylko musimy nauczyć się z nich korzystać w odpowiedni sposób.

(pomyśl o nowych dożywotnich klientach, którzy zapamiętają Twoje wideo w pozytywny sposób i zostaną już z Toba na zawsze). Wideo znajdujące się poniżej może bardzo skutecznie utkwić w pamięci odbiorców.

Jeśli jesteś sfrustrowany tym, że Twoja firma nie radzi sobie z rynkiem lokalnym skorzystaj z naszych materiałów promocyjnych. Nasze filmy skutecznie radzą sobie z promocją na Facebooku Instagramie czy na YouTube. Możesz je wykorzystywać na swojej stronie internetowej, telebimach czy nawet w telewizji.

Możesz sprzedawać więcej dzięki kreatywnym materiałom wideo, które skutecznie utrwalą w pod świadomości pozytywny odbiór Twojego produktu.

Oto główne powody, dla których chcesz rozpocząć współpracę z firmą zinnejperspektywy.net i zbudować bardziej skuteczny biznes.

Może to właśnie wideo jest brakującym elementem układanki, który powstrzymywał Cię przed stworzeniem sześciocyfrowego biznesu dzięki współpracy z innymi właścicielami małych firm! Nie zapomnij o dobrze wyglądającej i kreatywnej stronie internetowej która jest Twoją wizytówką już nie tylko w Internecie. Pamiętaj, jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Jeśli uważasz, że prowadzenie promocji foto wideo we własnym zakresie zajmuje Ci zbyt wiele czasu powinieneś rozważyć współpracę z naszą firmą.

Sprawdź nas i ciągle zdobywaj nowych partnerów biznesowych

Do zobaczenia w realu…


Adrian Hacaś

Zinnejperspektywy.net

23 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Godziny pracy

Pon - pt: 8.00 - 17.00

Sobota: 10.00 - 15.00

Tu jesteśmy
  • LinkedIn - Czarny Krąg
logo128x128przezroczystetlo.png

NIP: 5771891086 Bankowa 4 42-320 Niegowa, woj. śląskie tel. 505 623 112