top of page

Strona internetowa dla salonu fryzjerskiego Good Look

Zaktualizowano: 11 cze

Krótki opis salonu fryzjerskiego Good Look w Niegowie

Właścicielem i zarazem pracownikiem salonu fryzjerskiego Good Look w Niegowie jest Żaneta Dłubała - tak się składa, że jest to moja osobista i rodzona siostra ;)


Kilka słów ze strony internetowej salonu Good Look Żaneta Dłubała:

"Od zawsze inspirowało mnie piękno w szerokim tego słowa znaczeniu. Moje stylizacje odzwierciedlają moje postrzeganie świata.
Solon fryzjerski „Good Look” powstał powstał kilkanaście lat temu a zdobyte doświadczenie nauczyło mnie traktować każdego ze swoich klientów jak kreatorów własnego życia – ja jako stylistka staram się jedynie być kimś, kto pomaga Ci w wydobyciu piękna jakie tkwi w każdym z nas"

Czy tanie strony internetowe mogą przyczynić się do rozwoju Twojego biznesu?


Jak najbardziej tak! Nieszablonowe i tworzone z sercem nowoczesne i tanie strony internetowe wiążą się nie tylko z szeroko pojętą reklamą online ale dają Ci możliwość na dotarcie do milionów przyszłych klientów, którzy trafią bezpośrednio do Ciebie za pośrednictwem dobrze zaprogramowanej i nie drogiej strony www.


Poniżej przedstawiam Państwu projekt prostej ale pięknej, szybkiej i nie drogiej strony internetowej dla salonu fryzjerskiego Good Look w Niegowie.

Strony internetowe to nie tylko piękny wygląd. To tak jak z człowiekiem, ważniejsze jest to co mamy w środku dlatego musimy zadbać o każdy szczegół aby zadowolić wymagania stawiane nam przez swoich klientów..


Minimalistyczne strony internetowe


Objętość stron www zależy tylko i wyłącznie od potrzeby klienta. Bardzo ważnym aspektem przed rozpoczęciem współpracy w zakresie projektowania i programowania strony www jest wcześniejsze rozpoznanie Twoich potrzeb i uwzględnienie Twoich sugestii.

Nie zawsze jest sens aby tworzyć rozbudowane i skomplikowane strony internetowe z dużą ilością treści i dodatkowych funkcjonalności, które możemy zaimplementować na stronie www. Taka duża strona internetowa wiąże się z dużo większymi kosztami utrzymania serwisu (zaimplementowane wtyczki, aplikacje i inne funkcjonalności zazwyczaj są dodatkowo płatne - zawsze działamy na legalnych programach).

W ostatnim czasie bardzo szybko rozwija się branża zajmująca się szeroko pojętą reklamą online. Tworzenie nie drogich stron internetowych stało się domeną firmy Zinnejperspektywy.net i teraz musimy sami dokonywać wyborów z którą firmą, instytucją lub osobą możemy podjąć współpracę (nie chodzi tylko o tworzenie stron internetowych czy sklepów internetowych a również filmy, zdjęcia i inne materiały reklamowe)

Zapraszamy

9 wyświetleń0 komentarzy

Skontaktuj się
ze mną

Zostań z nami

Powiększaj społeczność

Thanks for submitting!

bottom of page