Projekty wykreowane
wspólnie z nami

Zapraszamy do kontaktu podczas którego poznasz wszystkie interesujące Cię  realizacje wykonane przez nas wraz ze szczegółowym omówieniem. Co jakiś czas będziemy wrzucać projekty zrealizowane wspólnie z naszymi klientami by pracować na nasz wspólny sukces. Strony internetowe, materiały reklamowe na social media, czy realizacje foto wideo wykonane przez nasza firmę możesz zobaczyć po założeniu konta w naszym serwisie. 

Zinnejperspektywy.net ma przyjemność współpracować z Przedsiębiorstwem Remontowo Budowlanym Darbud Dariusz Pompa. Po wspólnych ustaleniach i wcześniejszych konsultacjach postanowiliśmy stworzyć stronę internetową na domenie darbud.online


Przeczytaj poniższe informacje jeśli interesuje Cię zakres usług wykonywanych przez Przedsiębiorstwo remontowo budowlane DARBUD Dariusz Pompa.


"Firma DARBUD od ponad dwudziestu lat prowadzi działalność na rynku polskim. Zdobyte doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości, potwierdzane przez firmy z którymi współpracujemy oraz wszystkich naszych klientów. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze dostępne na rynku technologie oraz profesjonalne narzędzia. Budowy domów pod klucz, remonty, wykończenia wnętrz i wszystkie inne świadczone przez DARBUD usługi wykonujemy terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. Remonty oraz wykończenia mieszkań realizowane przez naszą firmę zawsze przeprowadzamy na podstawie umowy sporządzonej wspólnie z klientem. Oferujemy Państwu bezpłatną wycenę każdego zlecenia, doradztwo techniczne, dobre serce i pomoc w dobraniu odpowiednich technologii i materiałów wykończeniowych. Swoją ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, planujących budowę domu od podstaw, remont, wykończenie wnętrz oraz wszystkie inne usługi remontowo budowlane dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta."Na czym polegało tworzenie responsywnej strony www

Konfiguracja SEO strony www.darbud.online

Stworzyliśmy responsywną stronę www, która jest wizytówką firmy DARBUD. Po akceptacji projektu graficznego i wcześniejszym przygotowaniu niezbędnych materiałów foto video mogliśmy [rzejść dalej. Dzięki SEO i pozycjonowaniu zdobyliśmy nowe grupy osób odwiedzających naszą stronę internetową.

Na czym polega konfiguracje SEO


Search Engine Optimization, w skrócie SEO, to szereg skomplikowanych działań, które prowadzą do uzyskania możliwie najwyższego miejsca w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej (głownie w – Google). Optymalizacja strony www pod kątem wyszukiwarek nie jest prostym procesem, który jest rozciągnięty w czasie. Ciągle wdrażamy najskuteczniejsze rozwiązania, które pomagają darbud.online pozyskiwać nowych klientów i poprawiać skuteczność w wynikach wyszukiwania.

Marketing lokalny


Facebook czy Google?

Zinnejperspektywy.net nigdy nie ma problemu z takimi wyborami ponieważ zawsze mamy u siebie i jedno i drugie.

Stworzenie profesjonalnego profilu w portalu społecznościowym Facebook jest jednym z elementów, który wybrała firma DARBUD. Pozyskiwanie nowych klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych stało się już normą w dzisiejszych czasach. Nasza firma po wcześniejszych ustaleniach stworzyła i prowadzi profil firmowy darbud.online na Facebooku. Według nas jest to niezbędny element działania wszystkiego jako całości. Efekt synergii wykorzystujemy we wszystkich projektach które prowadzi Zinnejperspektywy.net


Google moja firma


Stworzyliśmy profil firmowy w Google Moja Firma, który niewątpliwie bardzo mocno podbija wyniki wyszukiwania i ułatwia potencjalnym klientom lokalnym kontakt z naszą firmą. Wizytówki Google są według nas podstawowym elementem skutecznego funkcjonowania w tak dużej społeczności jaką jest internet. Pokazujemy w google wszystkie niezbędne zdjęcia, treści oraz usługi, które interesują naszych klientów.


Zapraszamy do współpracy.

Zinnejperspektywy.net Adrian Hacaś

25 wyświetleń0 komentarzy

Zaktualizowano: 31 lip


Jesteś ze śląska i szukasz kamerzysty lub fotografa na swoje wesele? Skontaktuj się z nami a wyjaśnimy wszystko krop po kroku.

Dominika i Jarek zaufali nam, wszystko miało szczęśliwe zakończenie.
5 wyświetleń0 komentarzy

Zaktualizowano: 8 sie

Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam stronę internetową dla Kancelarii Radcy Prawnego. Z Damianem współpracujemy już od jakiegoś czasu i efekty współpracy są zawsze satysfakcjonujące dla każdej ze stron.

Strona internetowa powstała na specjalne życzenie klienta jest bardzo szybka a co najważniejsze skuteczna. Nie zawsze musisz wydawać cały majątek by osiągnąć swój cel. Nam się udało.

Kancelaria radcy prawnego Damian Kawecki świadczy kompleksową obsługę prawną głównie dla Klientów biznesowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w sposób sprawny i najkorzystniejszy z możliwych rozwiązuję sprawy swoich Klientów.

Damian specjalizuje się w prawie cywilnym, spadkowym i sprawach rodzinnych. Najważniejszym dla niego aspektem w pracy radcy prawnego jest fachowe i dokładne zapoznanie się ze sprawą. Wszystkie powierzone mu sprawy prowadzi sumiennie i dokładnie. Utrzymuje stały kontakt z reprezentowanymi klientami, a w razie konieczności służy wsparciem i poradą.

Polecamy i zapraszamy.20 wyświetleń0 komentarzy