Streszczenie tło liniowe

AGENCJA REKLAMOWA

MYSZKÓW

Będziemy mieć oko na Twoją firmę.

zinnejperspektywy.net została otwarta w 2018 roku w Myszkowie. Początkowo kręciliśmy filmy i lataliśmy dronami co stało się to naszą wielką pasją, więc robimy to do dziś. Żyjemy jednak w bardzo dziwnych czasach, w których aby utrzymać się na rynku trzeba gonić i wyprzedzać konkurencję. Obecność online staje się niemal obowiązkowa! Zgromadziliśmy przez ostatnie lata odpowiednie narzędzia i zespół ludzi którzy potrafią je wykorzystywać. Przez szeroki zakres usług reklamy dla firm jakie możemy dla Państwa wykonać możemy śmiało mówić o naszej firmie, że jest to agencja marketingowa. Zapraszamy serdecznie....

Video Marketing

Internet stał się obecnie najważniejszym medium. Filmy i spoty reklamowe realizowane przez naszą firmę lądują na YouTube, Facebooku i innych portalach społecznościowych, a także na stronach branżowych. Jeśli chcesz zdobyć więcej odbiorców, zaprezentuj swój film reklamowy na różnorodnych konferencjach czy targach, oraz miejscach publicznych, które pozwalają na umieszczanie treści marketingowych. My załatwimy wszystko. Klaps i już!

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne dadzą Ci nieskończenie wiele możliwości. Rynek ten rozwija się w niesamowitym tempie. Czasami ciężko nadążyć nad nieustannie powiększającą się liczbą telefonów, tabletów i nowych urządzeń mobilnych. Taka forma komunikacji z klientami i innymi użytkownikami urządzeń mobilnych pozwoli Ci sprawnie zarządzać firmą oraz zwiększać sprzedaż. Jeśli uważasz że Twoja firma potrzebuje aplikacji mobilnej skontaktuj się z nami.

Web Desing

Kompleksowo obsłużymy Ciebie i Twoją firmę w zakresie projektowania i tworzenia strony internetowej. SEO i optymalizacja stron WWW według zasad Google są bardzo ważnym elementem podczas tworzenia takich projektów. Dla nas  ważna jest treść oraz wygląd strony, bo jak wiesz ludzie kupują oczami. Zadbamy o to aby Twoja marka mogła się wyróżnić z tłumu. Zamawiasz i otrzymujesz. To proste.

Kampanie reklamowe

Skuteczna reklama w Internecie da Ci duże możliwości. Po publikacji strony, postów reklamowych czy kampanii email będziesz generować ruch właśnie do swojej firmy. Z nami zdefiniujesz ściśle określoną grupę docelową do której będziesz kierować treści, które chcesz im przekazać. Mamy pewność, do jakich użytkowników docieramy. Kampanie reklamowe, email, Google Ads czy reklama w social mediach - daje to możliwość dobrego startu!

Branding

Co to jest ten branding? Branding jest skuteczną techniką marketingową, która utrwali w umyśle konsumentów fakt pozytywnego wizerunku konkretnej marki. Jeśli Ty też chcesz skutecznie sprzedawać swoje usługi lub produkty, pozyskać nowych klientów czy zwiększyć sprzedaż Twoja reklama musi być spójna i skierowana do konkretnej grupy. Z nami możesz zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy.

Copywriting

Copywriting jest podstawą pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Aby zobaczyć efekty sprzedaży potrzebujesz odpowiednio napisanych treści. Wiarygodne i dobrze przygotowane treści muszą być przygotowane pod względem merytorycznym oraz językowym. Skontaktuj się z nami a wspólnie przygotujemy dla Ciebie treści, które przekażą Twoją wizję w dokładnie taki sposób jakiego od nas oczekujes

Ceny pakietów dobierane są indywidualnie do każdego projektu

Kontakt

Napisz wiadomość jeśli masz jakieś pytania...

  • facebook
  • instagram
  • LinkedIn - Czarny Krąg
  • googlePlaces
logo128x128przezroczystetlo.png