USŁUGI DRONEM

Aby strona internetowa, fanpage lub blog na stałe pozostał w pamięci użytkowników, należy zastosować element, który odróżniłby go od innych i nadał mu konkretny charakter. Fotografie wykonane z innej niż ludzka perspektywy - zdjęcia z lotu ptaka, to świetny sposób promowania działalności w atrakcyjny i niebanalny sposób, po który sięgać zaczyna coraz większa ilość branż. Wykonywanie ujęć za pomocą drona daje szeroki wachlarz możliwości, przenosząc nas w przestrzeń trójwymiarową.


Nowoczesne fotografie powietrzne


Użycie nowoczesnej technologii otwiera przed nami wiele nieistniejących wcześniej drzwi. Zdjęcia z drona, przez zniesienie ograniczenia wysokości oraz kąta patrzenia daje możliwość przyjrzenia się światu, promowanej rzeczy lub aktywności z ptasiego punktu widzenia. Dzięki możliwości obrotu w wielu różnych osiach w trakcie lotu, wykonalne są fotografie, o jakich jeszcze kilka lat temu człowiek mógł zaledwie pomarzyć. Zdjęcia z powietrza są więc doskonałym sposobem na upamiętnienie ważnych okoliczności.


Zdjęcia okolicznościowe - ślubne, urodzinowe...


Fotografowanie dronem, przez możliwość stworzenia wielu niesamowitych kadrów, staje się coraz częściej wybieraną opcją podczas ważnych uroczystości. Państwo Młodzi wybierają perspektywę z lotu ptaka, pozwalającą na ogarnięcie jednym kadrem nawet całego wesela. Osoba kontrolująca drona nie musi znajdować się pomiędzy bawiącymi się gośćmi, dzięki czemu łatwiej uniknąć wszelkiego rodzaju wypadków, usprawniając tym samym pracę. Z każdą generacją maszyny stają się też cichsze i przestają ściągać na siebie uwagę.


Zdjęcia z lotu ptaka


Dzięki poszerzającemu się stale dostępowi do technologii, mogą Państwo zdecydować się na fotografie z lotu ptaka. Nasza pracownia gwarantuje doskonałą jakość Państwa zdjęć, a także świetnie wyszkolonego pilota, zapewniającego bezpieczeństwo pracy. Nasz latający, mechaniczny przyjaciel jest gotowy i tylko czeka, aby móc na zawsze uwiecznić dowolną, wybraną przez naszych

 • Inspekcje

  Dokumentowanie i inspekcje budowlane

 • Nieruchomości

  Fotografowanie i filmowanie nieruchomości

 • Eventy

  Nagrywanie eventów sportowych i kulturalnych

 • Reklama

  Tworzenie filmów promocyjnych i spotów

Wynajmij drona wraz z operatorem

Działamy na terenie całego śląska. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z firmą.

Godziny pracy

Pon - pt: 8.00 - 17.00

Sobota: 10.00 - 15.00

Tu jesteśmy
 • LinkedIn - Czarny Krąg
logo128x128przezroczystetlo.png

NIP: 5771891086 Bankowa 4 42-320 Niegowa, woj. śląskie tel. 505 623 112