WIDEOFILMOWANIE WESEL - WIDEO ŚLUBNE

W swojej pracy nie używamy półśrodków a to co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem. Używamy najnowszych dostępnych technologii. Obraz rejestrujemy profesjonalnymi kamerami PANASONIC, CANON czy SONY, oferującymi obraz w wysokiej rozdzielczości fullHD lub 4K. Do edycji filmu wykorzystujemy wiele profesjonalnych programów uznanych firm (pracujemy głównie na licencjach ADOBE). Mamy wiele pomysłów na film ślubny, ale decyzja należy do Was. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i życzenia.  W każdej sytuacji służymy profesjonalną radą. Jeżeli zależy Wam na niepowtarzalnym i profesjonalnie przygotowanym filmie wybierzecie nas, a my zapewniamy, że się nie zawiedziecie.

Zinnejperspektywy.net to profesjonalne studio, które zajmuje się między innymi wideofilmowaniem wesel i ślubów. Nasi kamerzyści starają się robić to inaczej niż wszyscy by wideo ślubne zachowało oryginalność i indywidualny styl. Film ślubny z tak wyjątkowego dnia jakim jest Wasze wesele na pewno nie będzie nudny a nasza perspektywa filmowania uchwyci wszystkie najważniejsze ujęcia w idealny dla Państwa sposób. Traktujemy swoją pracę jak najlepszą zabawę co przynosi efekty w postaci nowoczesnych, oryginalnych filmów weselnych. Nasze wideo standardowo przygotowujemy dla Państwa w jakości full HD, lecz istnieje możliwość nagrywania materiałów oraz przygotowania filmu weselnego w jakości 4k po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu z nami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Swoją siedzibę mamy w Myszkowie ale obszar działanie nie jest dla nas żadnym problemem.

Nasza firma przygotuje dla Was gotowy film ślubny w okresie maksymalnie 4 miesięcy od daty ślubu. Przekażemy go w formacie MP4 lub innym wybrany przez Państwa na specjalnie spersonalizowanym pendrivie. To najbardziej popularne, wygodne, trwałe i nowoczesne rozwiązanie, daje ono pewność działania przy zachowaniu najwyższej jakości, ten nośnik danych nie wymaga zewnętrznego odtwarzacza. Wystarczy go podłączyć do dowolnego komputera lub nowoczesnego TV. Przekazujemy cały materiał również w formie cyfrowej jako plik gotowy do pobrania w każdym momencie. Na Państwa życzenie możemy umieścić Wasze filmy wideo na naszych serwerach, a Wasi goście mogli zobaczyć je w każdym momencie w wysokiej jakości.

Bonus zawiera całe kazanie w kościele oraz dodatkowe nowoczesne teledyski zawierające między innymi pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, wywiady z gośćmi wybrane przez Was atrakcje weselne.

Koszty usługi wideofilmowania ślubu i wesela to złożony i szeroki temat. Bardzo wiele zależy od tego, jakim budżetem dysponujecie, jak duże macie wymagania, ale przede wszystkim czego od nas oczekujecie. Nasza firma działa leganie od 2018 roku. Nie mamy co ukrywać , dlatego ceny za każdy nasz produkt czy usługę znajdziecie zawsze na naszych stronach czy w każdej przesłanej ofercie. Często zdarza się że Państwo Młodzi potrzebują kamerzystów tylko do obsługi poszczególnych elementów z dnia swojego ślubu i chcą przeznaczyć mniejszy budżet -  nie musi wcale oznaczać skromniejszej imprezy czy gorszego filmu - po prostu konieczna będzie większa kreatywność a z tym akurat u nas problemu nigdy nie było :) Jeśli potrzebujesz indywidualnej oferty napisz do nas. Jeśli jesteście skłonni nam w pełni zaufać ze swojej strony możemy tylko zagwarantować Wam dobre filmy ślubne i świetną zabawę podczas ich tworzenia.

Ceny pakietów

Orange Illustration Teacher Appreciation

OPIS PAKIETU

Ilość operatorów: 1

Czas pracy: 8 godzin

Streszczenie całości: TAK

Streszczenie kościoła: TAK

Teledysk ślubny: TAK

Animowane trailery: TAK

Ujęcia z drona: NIE

Długość filmu: do 45 min

Bonus: Nie

Od:

2000 zł

Zarezerwuj
Orange Illustration Teacher Appreciation

OPIS PAKIETU

Ilość operatorów: 2

Czas pracy: 12 godzin

Streszczenie całości: TAK

Streszczenie kościoła: TAK

Teledysk ślubny: TAK

Animowane trailery: TAK

Ujęcia z drona: TAK

Długość filmu: 60 - 90 min

Bonus: Nie

Od:

3000 zł

Zarezerwuj
Orange Illustration Teacher Appreciation

OPIS PAKIETU

Ilość operatorów: min 2

Czas pracy: 16 godzin

Streszczenie całości: TAK

Streszczenie kościoła: TAK

Teledysk ślubny: TAK

Animowane trailery: TAK

Ujęcia z drona: TAK

Długość filmu: 90 -120 min

Bonus: TAK

Od:

4000 zł

Zarezerwuj
Dla firm (7).jpg

"Miłość nie jest skarbem, który się posiada

lecz obustronnym zobowiązaniem"

A.de Saint-Exuper

Film ślubny Myszkowo