top of page

Produkcja i montaż video

Wszystkie filmy

Wszystkie filmy

Wszystkie filmy
Wyszukaj film...
Czerwona sukienka

Czerwona sukienka

03:22
Odtwórz Wideo
Nasz ślub - Dominika i Jarek

Nasz ślub - Dominika i Jarek

01:31
Odtwórz Wideo
ZINNEJPERSPEKTYWY.NET

ZINNEJPERSPEKTYWY.NET

00:57
Odtwórz Wideo

Film ze ślubu
i filmy weselne

Z naszej perspektywy film ślubny będzie pełen emocji w każdym kadrze, a plener ślubny będzie dla nas okazją do stworzenia subtelnych i ciepłych pełnych miłości ujęć. Sesja plenerowa może być również świetną zabawą, której efektem będą szalone i bardzo nietypowe i co najważniejsze pozytywne ujęcia. To jak zorganizujemy Waszą sesję zależy głównie od Was i od Waszych charakterów. Jesteśmy otwarci na propozycję a każdy nasz kamerzysta ślubny w zespole pomoże Wam w organizacji wszystkiego na najwyższym poziomie i pokieruje wszystkim tak, aby finalny efekt był więcej niż tylko zadowalający.

Filmy z imprez
okolicznościowych

Zinnejperspektywy.net to profesjonalna firma, która zajmuje się między innymi wideofilmowaniem imprez okolicznościowych takich jak: urodziny, chrzty, komunie święte i inne Wasze imprezy i eventy. Nasi kamerzyści starają się robić to inaczej niż wszyscy by Wasze wideo zachowało oryginalność i indywidualny styl. Film z tak wyjątkowego dnia na pewno nie będzie nudny a nasza perspektywa filmowania uchwyci wszystkie najważniejsze ujęcia w idealny dla Państwa sposób. Zapraszamy do nas!

Filmy reklamowe
dla firm

Zajmiemy się produkcją filmów i kampanii reklamowych które wykorzystasz do poprawienia wizerunku Twojej firmy lub produktu. Proponujemy montaż materiałów wideo do mediów społecznościowych FB, Instagram, Youtube. Dostarczamy Ci gotowe filmy reklamowe oraz inne materiały promocyjne (branding, logotypy, ulotki, katalogi, animacje, filmy reklamowe, content video, udźwiękowienie).

Filmujemy z ziemi i z powietrza a do kreatywnego montażu możemy również używać materiałów przesyłanych przez Ciebie! Wykorzystaj moc facebook, youtube. google czy nawet telewizji!

bottom of page